papelia.pl

papelia – dom, moda, zdrowie, zakupy

Dystrybucja farmaceutyczna
Lifestyle

Dystrybucja farmaceutyczna do aptek i domu pacjenta – profesjonalna obsługa oraz bezpieczny transport

Sposób, w jaki leki są transportowane do aptek, szpitali lub bezpośrednio do pacjenta, ma ogromne znaczenie. Spora część preparatów medycznych musi być przechowywana w odpowiednio niskiej temperaturze, co nie jest możliwe do uzyskania w tradycyjnych samochodach dostawczych. W Pharmalink dbamy o to, aby dystrybucja farmaceutyczna przebiegała prawidłowo na każdym jej etapie, a medykamenty były dostarczane do aptek w bezpieczny sposób.

Farmaceutyczna dystrybucja do aptek

Oferujemy kompleksowy, wewnątrzkrajowy i międzynarodowy transport leków w kontrolowanych warunkach termicznych. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz pełny monitoring wszystkich najważniejszych parametrów podczas transportu. Nasze samochody wyposażone są w dwukomorowy system i zabudowę izotermiczną zgodną ze standardami Prawa Farmaceutycznego.

Leki mogą być transportowane w temperaturze zbliżonej do pokojowej (15-25 stopni), w warunkach chłodniczych (2-8 stopni) lub w suchym lodzie (poniżej -20 stopni). W ten sposób możliwa jest bezpieczna dystrybucja do aptek takich preparatów, jak szczepionki, wyroby na bazie alkoholu, które muszą być przewożone w chłodzie oraz maści, które docelowo powinny być przechowywane w lodówce.

Dzięki temu farmaceutyki mogą przebyć nawet bardzo długą drogę bez szkody na ich jakości czy zdatności do spożycia.

W czasie transportu temperatura wewnątrz każdej z komór jest stale monitorowana, a wszystkie farmaceutyki zabezpieczone w taki sposób, aby drgania samochodu nie wpłynęły na ich formułę czy opakowania.

Logistyka i dystrybucja weterynaryjna

Oferujemy transport środków przeznaczenia medycznego nie tylko do aptek, ale także między innymi klinik weterynaryjnych oraz centrum diagnostyki zwierzęcej. Dobrze zorganizowana logistyka weterynaryjna jest tak samo istotna, jak farmaceutyczna, ponieważ umożliwia szybką i kompleksową pomoc pupilom domowym oraz zwierzętom hodowlanym.

Dystrybucja i transport leków pod wskazany adres

W naszej firmie możliwa jest dystrybucja farmaceutyczna także bezpośrednio do domu pacjenta, także w trybie „na cito”. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, a podczas transportu samochód jest stale monitorowany poprzez system GPS 24/7, aby maksymalnie nadzorować dystrybucję.

Dzięki temu możliwa jest kompleksowa obsługa pacjenta domowego, uwzględniająca nie tylko sam transport leków, ale także pełną obsługę pacjenta poprzez call center. Wykwalifikowana kadra umożliwia profesjonalny i miły kontakt oraz wsparcie w zakresie prowadzenia całej dokumentacji.

Materiał zewnętrzny