papelia.pl

papelia – dom, moda, zdrowie, zakupy

sukienki na wesele
Moda

Propozycje modnych sukienek na wesele 2021

Prawdziwy sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej masz już w zanadrzu przynajmniej z jedno wesele i chcesz wykorzystać tę wyjątkową okazję do założenia czegoś naprawdę wyjątkowego, na co na co dzień nie możesz sobie pozwolić. Pora zatem ustalić, w czym pokażesz się parze młodej i innym gościom. Twoja stylizacja musi być utrzymana w dobrym guście, ale jednocześnie może być nieco zwariowana czy nawet ekscentryczna. Ogólnie rzecz biorąc teraz modne są dosłownie wszystkie sukienki na wesele. Panie chętnie noszą zarówno te o kroju maxi – bardzo długie i zasłaniające szpilki – jak również i wybierają klasyczne miniówki, które pięknie eksponują zgrabne i szczupłe nogi. W tym tekście zajmiemy się jednak samą kolorystyką. Popatrzmy, jakie barwy będą najmodniejsze wśród stylizacji weselnych. Ten rok zdecydowanie należy do pasteli. Jasne barwy na uroczystościach ślubnych są jak najbardziej wskazane, bo decydując się na jedną z nich, zawsze możesz mieć pewność, że nie popełnisz modowego faux pass i nie zostaniesz negatywnie odebrana przez innych gości (nawet starsze ciotki).

Modowym kolorystycznym hitem jest ostatnio kolor baby blue. Z jednej strony przypomina błękit, ale jest jednak chłodniejszym odcieniem, w którym po głębszym spojrzeniu można nawet dostrzec pewne nuty fioletu. A po długim okresie szarugi na dworze warto właśnie wystroić się w coś jasnego i ożywiającego. Kolor baby blue znakomicie pasuje i blondynkom, i brunetkom. Jeżeli jednak masz i jasne włosy, i jasną karnację, postaraj się nie tworzyć całej stylizacji przy użyciu pastelowych kolorów, bo w ten sposób zaczniesz się z nimi zlewać. Kolor baby blue pasuje jednak właśnie do tych mocniejszych i bardziej wyrazistych dodatków. Śmiało możesz go łączyć z klasyczną czernią. A jeśli jesteś bardziej odważna, wypróbuj go w zestawieniu z fioletem bądź mocną czerwienią.

Sukienki na wesele mogą być też jednak znacznie bardziej wyraziste. Co prawda z bieli i czerni powinnaś zrezygnować, jednakże równie wspaniałym i jakże soczystym kolorem jest przecież czerwień. To istna klasyka gatunku. W czerwieni każda kobieta prezentuje się wyjątkowo dobrze i to niezależnie od tego, jaką ma karnację czy jaki ma kolor włosów. Czerwone sukienki pozwolą ci poczuć się nawet nieco sensualnie. Na nowo odkryjesz w nich swoją kobiecość i zaakcentujesz wszystkie swoje wdzięki. Aby jednak nie przesadzić ze strojnością stylizacji, czerwień bezpiecznie jest łączyć z beżem lub odcieniem cielistym. Nigdy nie zestawiaj jej z czernią.