papelia.pl

papelia – dom, moda, zdrowie, zakupy

Dystrybutor wody
Lifestyle

Dystrybutor wody w salonie kosmetycznym – czy warto?

Dystrybutor do wody znajduje zastosowanie nie tylko w placówkach użyteczności publicznej, ale również licznych firmach. Okazuje się on nieocenionym elementem wyposażenia także salonów kosmetycznych. Urządzenie to znacznie poprawia wizerunek salonu i sprawia, że wygląda on bardziej profesjonalnie. Jeśli chcesz zadbać o swoich klientów i sprawić, aby częściej korzystali z Twoich usług, zastanów się, nad inwestycją w nowoczesny dystrybutor. Czysta i zdrowa woda ukoi pragnienie zwłaszcza w upalne dni i z pewności sprawi, że klienci chętniej zaczekają na swoją kolej.

Dlaczego warto wyposażyć salon kosmetyczny w dystrybutor wody?

Salon kosmetyczny oferujący swoim klientom napoje pokazuje w ten sposób, że o nich dba. Oczywiście, takie miejsca są o wiele pozytywniej odbierane przez usługobiorców, którzy częściej polecają je innym. Ludzie uwielbiają dostawać coś za darmo. Szklanka zdrowej wody jest świetnym dodatkiem do danej usługi i z pewnością taki gest zostanie doceniony i zapamiętany. Pytanie klientów o chęć spożycia napoju świadczy o profesjonalnej obsłudze. Mogą oni poczuć się wyjątkowo, a przy tym luksusowo. Prestiżowe salony kosmetyczne czy fryzjerskie zazwyczaj mają na wyposażeniu dystrybutor wody na butlę lub bez.

Jaki dystrybutor na wodę wybrać?

Dostępne są modele na butle oraz bez. Dystrybutor wody na butle prezentuje się mniej atrakcyjnie, ponadto należy wygospodarować przestrzeń na magazynowanie butli. Warto też pamiętać, że takie pojemniki często zachodzą zielonym osadem. W dużych salonach należy też pamiętać, o regularnej wymianie butli, co bywa uciążliwe. W miejscu eleganckim lepiej sprawdzi się bezbutlowy dystrybutor wody, który o wiele lepiej spełni swoje funkcji, a przy tym dobrze wpisze się w aranżację wnętrza. Takie urządzenia pasują do przestrzeni urządzonych w stylu:

  • glamour,

  • skandynawskim,

  • nowoczesnym,

  • industrialnym,

  • minimalistycznym.

Jak widać, takie urządzenie doskonale sprawdzi się w salonie kosmetycznym, oferując klientom wodę o najwyższej jakości. Filtry odwróconej osmozy znajdujące się w tym modelu zapewniają perfekcyjne oczyszczenie wody z sieci wodociągowej. Dla właściciela salonu kosmetycznego oznacza to też oszczędność, gdyż podaje swoim klientom przefiltrowaną wodę z kranu. Inwestycja w dystrybutor do wody zwraca się więc w stosunkowo krótkim czasie.

Dystrybutor wody sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym, niezależnie od jego metrażu i stylu. To urządzenia praktyczne i funkcjonalne, które gwarantują pracownikom i klientom swobodny dostęp do zawsze świeżej i czystej wody.