papelia.pl

papelia – dom, moda, zdrowie, zakupy

zakup stołu do kuchni
Zakupy

Planujesz zakup stołu do kuchni bądź jadalni?

Z Vidaxl zaaranżujesz swoją przestrzeń w kuchni, czy jadalni tak, że będzie cieszyć nie tylko Twoje oko, ale również zachwycać gości.

Stół to miejsce, gdzie zbierają się wszyscy domownicy. Stanowi ostoję zarówno jeśli chodzi o domowe czynności, jak i miejsce gdzie się wszyscy zbierają przy wspólnym posiłku. Znalezienie odpowiedniego stołu dzięki Vidaxl to już nie problem. Nie ważne, czy potrzebujesz dużego, czy małego stołu w Vidaxl znajdziesz ten jedyny. Tutaj znajdziesz idealny stół do kuchni, czy jadalni. Z Vidaxl masz gwarancję jakości. Poza tym Vidaxl ma w swojej ofercie stoły na każdą kieszeń! Dostępne są stoły wykonane z takich materiałów, jak drewno, czy metal oraz zawierające elementy szklane w postaci szklanego blatu.

Sprawdź dlaczego warto robić zakupy w Vidaxl!

W Vidaxl skomponujesz cały swój zestaw jadalny, gdyż znajdziesz tutaj również krzesła w tym samym stylu oraz stołki. Nie ważne czy masz małą przestrzeń, czy dużą, u nas zawsze znajdziesz idealne rozwiązanie. Mamy stoły na każdą możliwość. Zarówno te duże, przy których pomieści się wielopokoleniowa rodzina, jak i małe dla singli bądź par dopiero rozpoczynających swoją przygodę życia. Wiemy, jak cenne jest każde wolne miejsce w kuchni, dlatego mamy do zaproponowania szereg praktycznych opcji, które można wykorzystać w aranżacji. Tak na przykład stoliki barowe, są opcją często wybierana do loftów, bądź styli industrialnych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się zagospodarowanie przestrzeni, gdyż jest to opcja kompaktowa. Stoły okrągłe zmniejszają dystans pomiędzy siedzącymi przy nich osobami, co może mieć pozytywny i bardziej zbliżający do siebie aspekt, jaki mogą tworzyć. Z funkcjonalnego punktu widzenia dodatkowo zajmują mniej miejsca i zawsze można tutaj dostawić krzesło, aby pomieścić więcej osób. Radość z użytkowania mebli Vidaxl przez naszych klientów to nasz cel. Gwarantujemy, że nasze meble są wysokiej jakości i będą służyć i efektownie wyglądać przez długie lata!

Na co zwrócić uwagę kupując stoły do kuchni?

Z niekończącym się wyborem rozmiarów, kształtów i wzorów stołów, trudno jest wiedzieć, jak wybrać ten właściwy. Eksperci od projektowania wnętrz z Houzz podają kilka wskazówek dotyczących wielkości stołu, które pomogą dopasować go do przestrzeni kuchennej.

Pomyśl o liczbie osób, które będą siedziały przy stole i o tym, ile miejsca będziesz potrzebował, aby przejść wokół stołu. Spróbuj wyobrazić sobie przepływ ludzi, jak chodzić wokół stołu, aby upewnić się, że będą mieli wystarczająco dużo miejsca po każdej stronie. Wyciągnij taśmę mierniczą i zacząć mierzyć, aby obliczyć rozmiar stołu potrzebne.

Podczas gdy prostokątne i kwadratowe stoły są najbardziej powszechne, jeśli twoja kuchnia ma ograniczoną przestrzeń, okrągły lub owalny kształt może pasować lepiej, ponieważ nie ma rogów do manewrowania wokół. Wiele stołów ma również rozszerzalne liście, które mogą być przechowywane, gdy nie są używane.